O FIRMIE

Autorska Pracowania Architektoniczna Projekt Ar to coś więcej niż zwykłe biuro projektowe. Projektowanie to nie tylko nasza praca, ale także pasja. Dzięki temu do każdego tematu podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i każde powierzone nam zadanie projektowe traktujemy jakby to właśnie ono było najważniejsze – nieistotne czy są to małe domy jednorodzinne, duże hale przemysłowe czy budynki wielorodzinne.

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w trakcie kilkuletniej działalności projektowej, pozwala nam sprawnie zaproponować przemyślane rozwiązania dla różnych sytuacji i dostosować je do konkretnych oczekiwań i wymagań.
Projekty, które chcemy Państwu zaproponować, to indywidualne i przygotowane pod Państwa gust rozwiązania. Jesteśmy po to, aby wprowadzać w życie marzenia o własnym domu. Nie warto szukać i wertować katalogów z projektami typowymi w poszukiwaniu idealnego rozwiązania. Optymalny dom zaprojektujemy wspólnie i to Państwo będziecie decydować o każdym jego aspekcie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W skład naszego zespołu projektowego wchodzą doświadczeni projektanci wszystkich branż, którzy są niezbędni do opracowania kompletnej dokumentacji projektowej. Już we wstępnej fazie projektu ustalamy rozwiązania konstrukcyjne i staramy się zoptymalizować je pod względem kosztów, zachowując jednak wszelkie walory estetyczne.

                                                                                                Paweł Czernicki-Podraża
A R C H I T E K T